نمایشگاه تجهیزات و تجهیزات هتل گوانگژو: نوآوری روی میز تپانیاکی

December 22, 2016
آخرین اخبار شرکت نمایشگاه تجهیزات و تجهیزات هتل گوانگژو: نوآوری روی میز تپانیاکی

نمایشگاه ما در نمایشگاه تجهیزات و تجهیزات هتل گوانگژو از 12 تا 14 دسامبر با موفقیت بسته شد.هر تجهیزاتی مورد تحسین قرار گرفت.

 

در مورد محصولات اصلی ما، تجهیزات تپانیاکی صحبت می کنیم، ما سال هاست که با آن در نمایشگاه شرکت می کنیم، اما چگونه می توانیم هنوز این همه توجه را به خود جلب کنیم؟

آخرین اخبار شرکت نمایشگاه تجهیزات و تجهیزات هتل گوانگژو: نوآوری روی میز تپانیاکی  0


البته محصولات ما خوب هستند.و ما با ارائه ظاهری خارق‌العاده به وسایلمان و داشتن آشپزهای دختر جوان و زیبا روی میزها، جلوه نمایش را با موفقیت تضمین کردیم.اما بدیهی است که وقتی صنعت پذیرایی ظالمانه است، این به اندازه کافی نیست.مشتریان داوران بدی هستند، اگر نتوانید چیزهای جالب جدید را به آنها بدهید، شما را بدون پشیمانی رها می کنند.

آخرین اخبار شرکت نمایشگاه تجهیزات و تجهیزات هتل گوانگژو: نوآوری روی میز تپانیاکی  1

 

بنابراین ما باید به ارتقای تجهیزات خود ادامه دهیم.

به عنوان مثال، ما یک گریل تپانیاکی با کباب پز بدون دود و اجاق سوپ درست کردیم تا نیازهای متفاوت تری را برآورده کنیم، که به این ترتیب به رستوران ها کمک می کند تا منوهای جدید بیشتری ایجاد کنند.اما روش نوآوری ما خیلی وقت پیش شروع شد.

آخرین اخبار شرکت نمایشگاه تجهیزات و تجهیزات هتل گوانگژو: نوآوری روی میز تپانیاکی  2


در سال 1992 شرکت تجهیزات هتل چوانگلو با مسئولیت محدود تاسیس شد.در سال 1995، ما اولین تجهیزات teppanyaki را با خستگی از طریق تجهیزات ساختیم.در سال 2001، ما برای ساخت میز تپانیاکی واقعی "بدون دود"، رسوب‌دهنده بخار را مخصوص تجهیزات خود سفارشی کردیم.در سال 2003، اولین تجهیزات گرمایش القایی teppanyaki.در سال 2007، دستگاه حفاظت از شعله به تجهیزات گاز معرفی شد.در سال 2009، ثبت اختراع برای ورودی هوای نامرئی و ساختار دریچه هوا.در سال 2010، مفهوم خدمات یک مرحله ای صنعت teppanyaki را ایجاد کرد.در سال 2016، ایجاد استانداردهای صنعت گاز تپانیاکی برای کشور.

 

ما رو به جلو حرکت کرده ایم و به پیشرفت ادامه خواهیم داد.زیرا می دانیم هر تغییر کوچک ما ممکن است کمک بزرگی به یکی از مشتریان ما باشد.

 

توسط میشل یو

مدیر تجارت بین الملل